Palvelut

autopajaiconleirivalinepajaiconmediapajaiconpyorapajaiconpuupajaiconsiivouspajaicon

Hallinto

Tampereen seudun Työllistämisyhdistys Etappi ry - Hallinto

Hallitus
 
Puheenjohtaja Ilmari Karjalainen ilmari.karjalainen(at)evl.fi 050 530 8670
Hallituksen jäsen Tarja Pihlman tarja.pihlman(at)etappi.info 040 768 2813
Hallituksen jäsen Antti-Jussi Halme antti-jussi.halme(at)etappi.info 050 441 8777
Hallituksen jäsen Jose Ahonen jose.ahonen(at)gmail.com 040 558 7497
Hallituksen jäsen Pauli Borodulin pauli(at)borodulin.fi  
 
Toimihenkilöt
 
Toiminnanjohtaja Kauko Salmivirta kauko.salmivirta(at)etappi.info 0400 799 526
Taloudenhoitaja Seija Siniranta seija.siniranta(at)etappi.info 050 431 0070
Sihteeri Seija Siniranta seija.siniranta(at)etappi.info 050 431 0070
 
Työsuojeluorganisaatio
 
Työsuojelupäällikkö Kauko Salmivirta
Työsuojeluvaltuutettu Antti-Jussi Halme
Työsuojeluvaravaltuutettu Jouni Tuovinen
Työsuojeluvaravaltuutettu Tarja Pihlman

etappilogowidth180
Tampereen seudun Työllistämisyhdistys Etappi ry
Sarvijaakonkatu 28 ja 30
33540 Tampere

p. 010 231 23 60
Puhelun hinta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min
Hinta sis. alv 24%

Etappi avoinna
ma–pe klo 8.00–15.00

 facebook 20pxtwitter-bird 20pxRSS 20px

Yhteistyökumppanit

trevaakuna2016       STEA      okmlogo2016      te palvelut2016